Playstation 5 - TeknoBiyonik

GÜNCEL

8.02.2019

Playstation 5Kuşkusuz Sony PlayStation 5 zihinlerimizi her yönden etkileyecektir: oyunlar, grafikler, ses, yazılım ve daha fazlası. Şimdiye kadar gördüğümüz her sızıntı ve rapor Sony'nin PS5'te gerçekten özel bir şey üzerinde çalıştığını, bu nesildeki baskınlığının bir sonraki süreçte takip edilmesini sağlayacak bir şey üzerinde çalıştığını gösteriyor.
Bu, Microsoft'un bir sonraki Xbox'ını scalping anlamına gelirken, Scarlett'i, Xbox Two makarasının çeşitli versiyonlarını bırakan bombastik bir dizi darbeyle kodladı.
Tabii ki, böyle etkileyici bir liste donanım, özellikler ve gelen oyunlar ile, bir konsol lansmanı için daha önce hiç görmediğiniz bir hype beklemesin. Her şey gelecek yıl ya da öylesine başa gelmeli ve tam olarak burada neler olduğuna tam ve kapsamlı bir göz atalım.
PlayStation 3, 2006 yılında ortaya çıktıktan ve 2013 yılında PlayStation 4 tarafından takip edildikten sonra, PlayStation 5'in 2020 civarında piyasaya sürüleceği aylarca yayıldı.
Sony Interactive Entertainment America'nın Başkanı ve CEO'su Shawn Layden tarafından yapılan ve 2018'de “E3'te yeni bir donanım duyurusu olmayacağını” belirten ve daha sonra piyasaya sürülme tarihinden daha erken bir tarihte göründüğü bildirildi.
Ancak, 22 Mayıs 2018'de, Sony Interactive Entertainment CEO'su John Kodera, The Wall Street Journal'a 2021'den önce PS5 olmayacağını doğruladı ve yakın bir PlayStation 5 sürümü için umutlar yarattı.
O zamandan beri, Sony düşüncelerini değiştirdi gibi görünüyor. Xbox Two aka Xbox Scarlett bir 2020 lansmanı için kullanıldıysa, PS5 lansman tarihi Noel 2019'dan önce ayarlanmış gibi görünüyor. Sony'nin E3 2019'dan çıkarmasının nedeni bu mu? Olabilir…
Sony'nin yöneticilerinin ne dediği önemli değil, tüm işaretlerin PlayStation 5 için 2019 lansmanına işaret ettiğini düşünüyoruz. Microsoft’u kesinlikle yenmek isteyeceklerdir. 2019’da değilse, o zaman kesinlikle 2020 - bazı analistler PS5’in E3 2020’de Xbox Two’ya karşı çıkacağını düşünüyor.

1 yorum:

  1. sabırsızlıkla bekliyorum xbox konsoluna göre geç oldu biraz ama olsun buna değeceğini düşünüyorum #playstaion5

    YanıtlaSil