Samsung Galaxy X Katlanabilen Telefon - TeknoBiyonik

GÜNCEL

4.11.2018

Samsung Galaxy X Katlanabilen Telefon

Samsung Galaxy X, 2019'da piyasaya sürülebilir, ancak önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı bekliyoruz


Samsung Edge ekranının  güzel olduğunu mu düşünüyorsun Çok yakında bir şey daha soğuk geliyor olabilir. Samsung, birkaç yıl boyunca katlanabilir ekranlar üzerinde çalışıyor ve Güney Koreli devi, ilk tamamen esnek akıllı telefonunu 2018'in sonlarında veya 2019'un başlarında sergilemeye hazır olabilir.

YAYIN TARİHİ VE FİYATI

Peki, Samsung'un katlanabilir başyapıtını ne zaman görmeyi beklemeliyiz? DJ Koh ve CNBC arasındaki bir röportaja göre , Galaxy X ile ilgili ayrıntılar Kasım ayında San Francisco'daki Samsung Geliştirici Konferansı'nda sunulabilir. Bu, Samsung'un etkinlikte yeni bir katlanır telefonu duyurduğunu söylemiyor. Bunun yerine Bloomberg , telefonun ayrıntılı bir kavramsal görüntüsünün, konferansta gösterileceğini bildiriyor . Katlanabilir akıllı telefonun piyasaya sürülmesini onaylayan daha önceki raporlara sahip bu perdeler çok uzak değildi. Daha önceki raporlarda DJ Koh, telefonun tek seferlik bir şey olmadığını ve bir dizi olarak ortaya çıkabileceğini de belirtti.
Diğer  söylentiler ve sızıntılar  Samsung'un cihazı 2019'da erkenden piyasaya sürmeyi planladığını ileri sürüyor. İlk uygulamaya koymanın büyük ölçekte olmayacağını iddia ediyorlar, ancak daha spesifik pazarları “2019'un ikinci yarısında daha geniş bir ticari başlangıç” ile hedefliyorlar. Samsung'un telefonu piyasaya sürmeyi planladığını tam olarak tahmin etmemiz gerekirse , telefonun Şubat 2019'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde söylentilerle ilgili söylentiler peşinden koşuyoruz.
Samsung, katlanabilir ekranı olan bir telefonu piyasaya süren ilk akıllı telefon üreticisi olsa da, ucuz bir fiyata gelmeyecek. Korea Times'ın bildirdiğine göre, Golden Bridge Investment'da araştırma başkanı olan Kim Jang-yeol, telefonun piyasaya çıktığı anda iki milyonun kallanacağını bildirdi . ABD'de, bu yaklaşık 1.850 $ 'a dönüştürüyor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder