Samsung Galaxy S10 Lite - TeknoBiyonik

GÜNCEL

1.01.2019

Samsung Galaxy S10 Lite

Premium bir akıllı telefon sizin için çok mu pahalı? Sizin için iyi haberlerimiz var. Görünüşe göre, Samsung Galaxy S10 Lite üzerinde çalışıyor. 
 Samsung at Mobil Dünya Kongresi , Şubat ayı sonlarında Barcelonada Yeni Galaxy S10 u sunacak. Cep telefonunun farklı modellerde olması bekleniyor. En ucuz versiyon Galaxy S10 Lite. Bir cep telefonu kılıfı üreticisi, şimdi lite sürümünün nasıl göründüğünün bir fotoğrafını oluşturdu. Resim, popüler Leaker Ice Universe tarafından Twitter'da yayınlandı .
Sunum oldukça gerçekçi görünüyor. Samsung'un bir selfie deliği ile çentiksiz tasarıma güvendiği varsayılabilir Ekranın, üst modellerde olduğu kadar dar olmasına rağmen, cephenin önemli bir bölümünü kaplaması gerekirken, çerçevenin olması muhtemel değildir.

Samsung Galaxy S10 Lite bu özelliği ile geliyor

Daha pahalı versiyonları ile aynı ekran teknolojisinde kullandığı Ekran, normal S10 (6.1 inç) ve S10 Plus (not 7 ile aynı boyutta 6.4 inç) olandan 5.8 inç daha küçük bir iz olmalıdır. Ancak Ice Universe'ın önceden sızdırdığı tüm telefonlarda aynı olmalıdır. Smear muhtemelen işlemcide ve kamerada Lite Galaxy yapmalı .
Ayrıca fiyatla ilgili bilgiler zaten önceden bilinmiştir. Öyleyse, Büyük Britanya'da 128 Gb hafızalı Lite varyantı yaklaşık 669 İngiliz pounduna satılacak. Bu nedenle Avusturya'da 700 ila 800 avro arasında bir perakende satış fiyatı bekleniyor. Telefonun premium versiyonu hakkında size bazı detaylar verebiliriz. Bu Samsung Galaxy S10'un ilk resmi fotoğrafları olabilir. Ancak 2018 yılında bile , Samsung piyasada birçok ürün piyasaya sürdü. Bunlar şirketin tepesi ve flopları.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder